Ge Makten Vidare- ett Arvsfondsprojekt under åren 2017 -2020

Om

Projektet Ge Makten Vidare drivs av FUB Uppsala med medel från Arvsfonden. Vi arbetar på ett kontor i Uppsala, adressen är Kungsgatan 64, 753 18 Uppsala.

Vi nås på telefon 018 56 09 03 vardagar mellan klockan 8 - 16, eller på mejl 

Anneli Back - anneli@gemaktenvidare.se - administratör, Special Olympic Schoolday

Carola Andersson  -carola@gemaktenvidare.se - handledare

Lina Söderlund - lina@gemaktenvidare.se -medarbetare och bloggare

Petter Lagström - petter@gemakenvidare.se - handledare

Robert Campos - robert@gemaktenvidare.se - medarbetare och bloggare

Sara Hallström - sara@gemaktenvidare.se - handledare

Thomas Kjellberg-  thomas@gemaktenvidare.se - medarbetare

Victoria Lindblom - victoria@gemaktenvidare.se - handledare

Lotte Sederholm - lotte.sederholm@uppsala.fub.se - projektledare

Tom Ek -  logoped och styrsättsansvarig i projektet nås via Lotte.

Här kan du läsa mer om projektet och om allt som händer

läs medarbetarnas bloggar  klicka här

läs på vår facebooksida klicka här

läs på FUB Uppsalas sida klicka här